Ana Sayfa
Duyurular
Deha's Erasmus+ Tıp Konsorsiyumu 2017 Sözleşme Dönemi Personel Ders Verme Hareketliliği Başvuruları Başladı

DEHA'S ERASMUS+ TIP KONSORSİYUMU 2017 SÖZLEŞME DÖNEMİ PERSONEL DERS VERME HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

2017 Sözleşme döneminde DEHA'S Erasmus+ Tıp Konsorsiyumu kapsamında Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği başvuruları 21 Aralık - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında alınacaktır.

Hareketlilik faaliyetine katılmak isteyen Sakarya Üniversitesi Akademik Tıp Fakültesi Akademik Personelleri başvurularını degisim.sabis.sakarya.edu.tr adresinden SABİS kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme girerek online olarak yapacaklardır.

ÖNEMLİ NOT: Dil Belgesi ibraz etmek isteyen personelimizin yabancı dil belgesini başvuru sırasında sisteme yüklemesi gerekmektedir. Belge yüklenmemesi halinde yabancı dil puanları 0 (sıfır) olarak kabul edilecektir.

DEHA'S Tıp Konsorsiyumu Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Başvurularını Değerlendirmede Kullanılacak olan Puanlandırma Kriterleri  ekte sunulmaktadır.

Adayların başvurularını gerçekleştirmeden önce;

         * DEHA'S Tıp Konsorsiyumu Erasmus+ Personel Ders Verme Hareketliliği Başvurularını Değerlendirmede Kullanılacak Başvuru Çağrısı ve Puanlandırma Kriterlerini,

         * 2017 Dönemi Erasmus+ El Kitabının “III. Personel Hareketliliği - Staff Mobility (ST)”bölümünü (http://www.erasmus.sakarya.edu.tr/sites/erasmus.sakarya.edu.tr/file/2017-ka1-yuksekogretim-kurumlari-icin-el-kitabi.pdf) okumaları önemle tavsiye olunur.

          Bilgilerinize arz olunur.