Ana Sayfa
Duyurular
Dusk Erasmus+ Konsorsiyumu 2018 Sözleşme Dönemi Personel Eğitim Alma Hareketliliği Başvuruları Başladı

DUSK ERASMUS+ KONSORSİYUMU 2018 SÖZLEŞME DÖNEMİ PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ BAŞVURULARI BAŞLADI

2018 Sözleşme döneminde DUSK Erasmus+ Konsorsiyumu kapsamında Erasmus+ Personel Eğitim Alma Hareketliliği başvuruları  28 Ocak 2019  - 17 Şubat 2019  tarihleri arasında alınacaktır.

Hareketlilik faaliyetine katılmak isteyen Sakarya Üniversitesi Akademik ve İdari Personelleri başvurularını degisim.sabis.sakarya.edu.tr adresinden SABİS kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme girerek online olarak yapacaklardır.

ÖNEMLİ NOT: Dil Belgesi ibraz etmek isteyen personelimizin yabancı dil belgesini başvuru sırasında sisteme yüklemesi gerekmektedir. Belge yüklenmemesi halinde yabancı dil puanları 0 (sıfır) olarak kabul edilecektir.

ERASMUS+ Eğitim Alma Hareketliliği Başvurularını Değerlendirmede Kullanılacak olan ve DUSK Konsorsiyumuna ortak üniversiteler tarafından belirlenmiş olan Puanlandırma Kriterleri  ekte sunulmaktadır.

Adayların başvurularını gerçekleştirmeden önce;

  • 2018 Sözleşme dönemi DUSK ERASMUS+ Eğitim Alma Hareketliliği Başvurularına İlişkin Açıklama metnini,
  • DUSK Erasmus+ Eğitim Alma Personel Hareketliliği Başvuru Çağrı metnini,
  • DUSK Erasmus+ Eğitim Alma Hareketliliği Başvurularını Değerlendirmede Kullanılacak Puanlandırma Kriterlerini,
  • 2018 Dönemi Erasmus+ El Kitabının “III. Personel Hareketliliği - Staff Mobility (ST)”bölümünü (Yükseköğretim Kurumları için El Kitabı 2018 Sözleşme Dönemi) okumaları önemle tavsiye olunur.

    Bilgilerinize arz olunur.