Ana Sayfa
Duyurular
2018 Sözleşme Dönemine Ait Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketlilikleri Başvuruları Başladı.

2018 Sözleşme Dönemine ait Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketlilikleri başvuruları başladı.

Başvurular  28 Ocak – 17 Şubat 2019 tarihleri arasında alınacaktır.

Hareketlilikten yararlanmaktan isteyen personelimiz başvurusunu http://degisim.sabis.sakarya.edu.tr/ adresinden  SABİS kullanıcı adı ve şifresini kullanarak çevrimiçi yapacaktır.

Önemli Not:

1. Tüm personelimizin başvuruları kabul edilecek olup, başvurular Erasmus+ Seçim ve Değerlendirme Komisyonu tarafından Üniversitemiz Senatosunun 23.11.2018 tarihinde yapılan 513 sayılı toplantısının "4" nolu kararı ile onaylanan Erasmus+ Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketliliği Başvurularını Değerlendirmede Kullanılacak Puanlandırma Kriterleri çerçevesinde değerlendirilecektir. (İlgili karar ekte yer almaktadır.)

2. Ulusal Ajans tarafından üniversitemize tahsis edilen hibe miktarına göre; Ders Verme hareketliliği    için 23, Eğitim Alma hareketliliği için 5’i araştırma görevlisi olmak üzere 16 personelimizin hareketlilikten yararlanması mümkündür.

3. Yabancı Dil Belgesi ibraz etmek isteyen personelin; belgesini başvuru sırasında sisteme yüklemesi gerekmektedir. Belge yüklenmemesi halinde dil puanı 0 (sıfır) kabul edilecektir.

                                                                                                               ERASMUS+ Koordinatörlüğü