Ana Sayfa
Duyurular
2018 Sözleşme Dönemi Erasmus+ Dusk Personel Eğitim Alma Hareketliliği Sonuçları (taslak)

2018 SÖZLEŞME DÖNEMİ ERASMUS+ DUSK PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ SONUÇLARI (TASLAK)

DUSK (Doğu Marmara Üniversiteler Sanayi Konsorsiyumu) üniversiteler ile sanayi alanında işbirliğini geliştirmeye yönelik olup Sakarya Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odalarının oluşturduğu ulusal bir ortaklıktır. 

 

Bu kapsamda akademik personelden Mühendislik Eğitiminde olanlar ile idari personelden teknik kadroda olanlara yönelik olarak 2018 Sözleşme Dönemi Erasmus+ DUSK Personel Eğitim Alma Hareketliliği başvuruları 28 Ocak – 17 Şubat 2019 tarihlerinde alınmıştır. Başvurular; Değerlendirme ve Seçim Komisyonu üyeleri tarafından üniversitemiz Senatosunda alınan 513 sayılı 4 nolu karar çerçevesinde değerlendirilmiş ve taslak liste aşağıdaki bağlantıda paylaşılmıştır: 

 2018 SÖZLEŞME DÖNEMİ ERASMUS+ DUSK PERSONEL EĞİTİM ALMA HAREKETLİLİĞİ SONUÇLARINI (TASLAK) GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

NOT: 

1- LİSTELER 11 MART 2019 PAZARTESİ MESAİ BİTİMİNE KADAR TASLAK HALİNDEDİR, NİHAİ LİSTELER İTİRAZ SÜRESİNİN BİTİMİNİ TAKİBEN AÇIKLANACAKTIR.

2-TASLAK LİSTEDE BİR YANLIŞLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ İTİRAZINIZI E-POSTA YOLUYLA  erasmus@sakarya.edu.tr ADRESİNE İLETEBİLİRSİNİZ.

Bilgilerinize arz eder, saygılar sunarız.