İŞLETME BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ERASMUS+ KA 107 ÖĞRENİM VE STAJ BAŞVURUSU


KA 107 Projeleri, ana projemiz olan KA 103 projesi gibi Öğrenim ve Personel Hareketliliklerini içermektedir. Ana projemizden farklı olarak AB Program ülkeleri dışındaki “ortak ülkeler” ile belli bölümler için yapılan Erasmus+ Öğrenci ve personel hareketliliklerini kapsamaktadır.

 

Bu kapsamda 2019 yılında üniversitemizin başvurusu olumlu sonuçlanmış ve Kosova - Universium College ile İşletme Bölümü için Erasmus KA-107 anlaşması yapılmıştır.

 

Söz konusu üniversitede İşletme bölümü için 2021-2022 Bahar döneminde hareketlilik gerçekleştirmek üzere 15 Kasım 2021 tarihi itibariyle Koordinatörlüğümüzce hem öğrenim hem de staj başvuruları alınacaktır. Başvurular sadece İşletme Bölümü öğrencilerine açılacak ve hareketlilikten yararlanmak isteyen öğrenciler Sabis kullanıcı adı ve şifresiyle degisim.sabis.sakarya.edu.tr adresine giriş yaparak başvurularını yapabilirler.

 

Ülke

Üniversite

Bölüm

Dönemi

Öğrenim

Staj

 

 

 

 

Lisans

Yüksek Lisans

Doktora

Kosova

Universum College

İşletme

Bahar / 1 Dönem

2

2

 

 

 

KA-107 projesinde hem gelen hem de giden öğrenci üniversitemiz tarafından hibelendirilmektedir. 2019 projesi için, öğrencilere aylık 700€ ve ayrıca 2 ülke arasındaki mesafeye göre, 20€ ile 1.500€ arasında değişen seyahat desteği verilecektir.

 

KA107 Erasmus hareketliliği hakkı kazanmak için ana projemizde belirlenen kıstaslar geçerli olup, daha fazla bilgi için ekteki bilgi dosyasını inceleyebilirsiniz.

 KA 107_BİLGİ FORMU

 

Erasmus+ Koordinatörlüğü 

Perşembe, 04 Kasım 2021